Wydarzenia rekrutacyjne

CORPORATE LAW ACADEMY

Z przyjemnością ogłaszamy, że Kancelaria Crido Legal była Partnerem
IV edycji Corporate Law Academy. Zwieńczeniem wydarzenia była Gala, która odbyła się 15 grudnia 2017 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Wielkie podziękowania dla Koła Naukowego Rynków Kapitałowych za całą organizację!

 

Bądź na bieżąco:

_______________________________________________________________________________

RYNKI KAPITAŁOWE BEZ TAJEMNIC

Razem z Kołem Naukowym Prawa Rynków Kapitałowych na UW, zorganizujemy spotkanie w Kancelarii Crido Legal. Warsztat, który poprowadzimy będzie dotyczył obowiązków informacyjnych wynikających z MAR w przypadku transakcji M&A. Wykład poprowadzi dr Szymon Syp, współautor publikacji „MAR. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie nadużyć na rynku. Komentarz”.

26 kwietnia 2017
godz. 20.00
Biuro Kancelarii Crido Legal

Przywitamy Was miłą atmosferą, dużą dawką wiedzy i pozytywnej energii. A wspomniany wyżej komentarz będzie nagrodą dla najbardziej aktywnych uczestników. Zapisy prowadzi Koło Naukowe Prawa Rynków Kapitałowych UW. Liczba miejsc jest ograniczona.

Bądź na bieżąco:

_______________________________________________________________________________

AKADEMIA PRAWA BANKOWEGO

Jest to autorski program Koła Naukowego Prawa Bankowego, którego głównym założeniem jest przeprowadzenie cyklu spotkań w formie szkoleń, case study i warsztatów z zakresu prawa bankowego, bankowości oraz tematów pokrewnych. Podczas spotkania w Kancelarii Crido Legal pokażemy jak sektor bankowości wiąże się z prowadzonymi przez nas transakcjami na przykładzie prowadzonych przez nas projektów.

25 maja 2017
godz. 20.00
Biuro Kancelarii Crido Legal

Zapisy prowadzi Koło Naukowe Prawa Bankowego. Liczba miejsc jest ograniczona.

Bądź na bieżąco:

Grzybowska Park

Crido Legal

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail