Mateusz Baran

Mateusz Baran jest partnerem odpowiedzialnym za zespół prawa spółek.

Z kancelarią związany jest od początku jej działalności. Wcześniej pracował między innymi w Crido Taxand, gdzie swoją karierę rozpoczynał na stanowisku praktykanta. Wraz z awansem, Mateusz obejmie zarządzanie zespołem kilkunastu prawników doradzających w zakresie prawa spółek.
Po 5 latach działalności na polskim rynku usług prawniczych Crido Legal to dzisiaj 35 prawników z doświadczeniem w zakresie m.in. prawa spółek, M&A czy prawa nieruchomości. Nowy partner, doskonale znający kancelarię i jej klientów, będzie odpowiadał za dalszy dynamiczny rozwój jednego z kluczowych obszarów doradztwa Crido Legal, jakim jest obsługa korporacyjna podmiotów gospodarczych.

W czasie pracy w Crido Mateusz uzyskał tytuł radcy prawnego i zrealizował wiele ambitnych i wymagających projektów.  Mateusz zajmuje się szerokim zakresem spraw, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek, w tym złożonych procesów reorganizacyjnych oraz transakcji M&A. Często współpracuje z doradcami zagranicznymi sprawnie wdrażając nowatorskie projekty transgraniczne. Konsekwentnie buduje relacje z klientami oraz wkłada duży wysiłek w rozwój wewnętrzny całej firmy i swojego zespołu.

Klienci cenią go za responsywność, otwarty umysł oraz wysoki standard świadczonych usług. W 2018 roku, na podstawie rekomendacji klientów, został wskazany jako rekomendowany prawnik przez prestiżowy międzynarodowy ranking kancelarii prawnych The Legal 500,uzyskując wyróżnienie w następujących kategoriach: Commercial, Corporate and M&A, Investment Funds oraz Private Clients (w której to kategorii Mateusz otrzymał rekomendację indywidualną jako Next Generation Lawyer).Mateusz Baran

Partner

Wyślij e-mail