Awans na partnera w Crido Legal

21 czerwca 2018 , Warszawa

Mateusz Rogoziński z kancelarii CRIDO Legal awansował na stanowisko partnera w Dziale M&A dołączając tym samym do grona już teraz łącznie 5 partnerów odpowiedzialnych za rozwój poszczególnych specjalizacji w kancelarii.

W Crido Legal konsekwentnie budujemy nasze kompetencje w zakresie Działu M&A i z sukcesem realizujemy liczne projekty. Wraz z awansem Mateusza na stanowisko Partnera, jesteśmy przekonani, że jeszcze mocniej rozwiniemy ten obszar w ramach kancelarii- komentuje Jakub Ziółek, Partner Zarządzający w Crido Legal.

Adwokat Mateusz Rogoziński od kilkunastu lat specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym w zakresie realizacji złożonych projektów M&A (krajowych i transgranicznych) oraz obsługi funduszy Private Equity. Posiada również bogate doświadczenie w transakcjach typu joint venture.

Mateusz doradza polskim (w tym giełdowym) i zagranicznym podmiotom z kluczowych sektorów gospodarki, m.in. ubezpieczeniowego, budowlanego, medycznego, IT, motoryzacyjnego, telekomunikacyjnego, windykacyjnego, pocztowego i usług płatniczych. Jako jeden z nielicznych polskich prawników doradza polskim przedsiębiorcom przy akwizycjach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Maroko, Turcji czy Rumunii. Ponadto reprezentuje klientów w postępowaniach przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Jest ekspertem BCC oraz prowadzi liczne seminaria dotyczące fuzji i przejęć. Przed dołączeniem do CRIDO Legal pracował dla wiodących kancelarii – austriackiej (Schoenherr) oraz polskiej (Drzewiecki, Tomaszek & Wspólnicy).

Z CRIDO związany jest od 2016 roku i odpowiada za rozwój praktyki M&A, która uzyskała w tym roku rekomendacje w prestiżowych rankingach The Legal500 oraz Chambers and Partners.

W ramach wewnętrznych promocji do grona partnerów dołączyły Agnieszka Wnuk i Anna Wcisło z Działu Doradztwa Podatkowego w CRIDO Taxand. Obecnie, jest to łącznie 20 osób w ramach 3 głównych linii biznesowych: podatki, prawo oraz biznes i innowacje.

 

 

 

 

Mateusz Rogoziński

Partner

Wyślij e-mail