Crido Legal na podium podczas gali Eurobuild Awards

13 grudnia 2017

Eurobuild Awards to jedne z najważniejszych wyróżnień w branży Real Estate w Polsce. W tym roku była to ósma edycja konkursu, gdzie wyłonione zostały firmy oraz inwestycje, które wywarły największy wpływ na polski rynek nieruchomości. W kategorii Law firm of the Year w pierwszej trójce znalazła się kancelaria Crido Legal. W kategorii  Tax & Financial Consultancy of the Year zwyciężyło Crido Taxand.

Jesteśmy niezwykle dumni z nagrody dla kancelarii Crido Legal. Tym bardziej, że wyróżnienia przyznawane są na podstawie jakości świadczonych usług i przeprowadzanych projektów dla naszych klientów. Nie ma większej satysfakcji niż zadowolenie klientów oraz zaufanie, którym nas obdarzają. To utwierdza nas w przekonaniu, że wartości, którymi się kierujemy i podstawy, na których budujemy naszą kancelarię są solidne – mówi Jakub Ziółek, partner zarządzający Crido Legal.

Zespół Crido Legal liczy kilkudziesięciu doświadczonych prawników, różnych specjalizacji, za transakcje na rynku nieruchomości odpowiada Krzysztof Marzyński. W zakresie podatków Crido Legal ściśle współpracuje z doradcami Crido Taxand.

Ogłoszenie nagród nastąpiło 6 grudnia podczas uroczystej gali, która zgromadziła blisko 900 osób.

 

Jakub Ziółek

Partner / Radca prawny

Wyślij e-mail