III Ogólnopolska Konferencja Naukowa - dr Szymon Syp ekspertem podczas debaty na temat ICO.

16 kwietnia 2018 , Warszawa

Koło Naukowe Prawa Gospodarczego i Handlowego TBSP UJ ma przyjemność zaprosić na debatę ekspercką poświęconą problematyce Initial Coin Offering. Ponieważ jest to temat stosunkowo świeży oraz wywołujący szereg wątpliwości prawnych, warto oddać głos osobom, które mają z ICO do czynienia na co dzień, również w praktyce.

Termin: 20 kwietnia 2018

Miejsce: Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius, sala im. M. Bobrzyńskiego

Debatę poprzedzą wystąpienia ekspertów poświęcone ICO oraz zdecentralizowanym usługom finansowym, stanowiące wprowadzenie do tej tematyki oraz przyczynek do dyskusji.

Jak nowe technologie wpływają na rynek finansowy?
Jakie są perspektywy i zagrożenia związane z ICO?
Czy ICO doczekają się regulacji unijnych?
Jak mają się ICO do kwestii ochrony inwestorów?
Skoro ICO są tematem kontrowersyjnym, to jak należałoby podejść do zagadnień związanych ze zdecentralizowanymi usługami finansowymi, które w jeszcze większym stopniu korzystają z zalet technologii blockchain?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poszukają uczestnicy dyskusji. Debata odbędzie  się w ramach III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Europejskie prawo spółek i rynku kapitałowego". Szczególnie zapraszamy na debatę o godzinie 15:30, do której dołączy nasz ekspert dr Szymon Syp, LL.M (Indiana)

Dr Szymon Syp jest adwokatem, absolwentem programu LL.M. w Indianie, starszym prawnikiem w kancelarii Crido Legal oraz współautorem komentarza do Rozporządzenia MAR. W 2016 roku został laureatem V edycji konkursu „Prawnicy – liderzy jutra 2016”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska oraz wyróżniony w kategorii "młodzi obiecujący" przez miesięcznik "Gentleman".

Wiecej informacji tutaj.

Zapraszamy!

dr Szymon Syp

Senior Associate

Wyślij e-mail