Kariera

Crido Legal to młody zespół specjalistów skupiających się na rozwiązywaniu problemów biznesowych swoich klientów. Dzięki współpracy z zespołami Crido Taxand jesteśmy w stanie kompleksowo planować i prowadzić projekty, które powierzają nam nasi klienci. Doświadczenie, które zdobywamy działając w ramach interdyscyplinarnych zespołów sprawia, że oprócz niezbędnej wiedzy prawniczej zdobywamy również bogate doświadczenia biznesowe, co pozwala nampatrzeć szerzej i wiedzieć więcej.

Z uwagi na szybki rozwój, zespół Crido Legal jest ciągle otwarty na nowe osoby. Jeśli chcesz się rozwijać wśród otwartych i kreatywnych osób możesz dołączyć do nas niezależnie, czy posiadasz już kilkuletnie doświadczenie zawodowe, czy też dopiero rozpoczynasz swoją karierę.

Kariera w Crido Legal od wewnątrz:

   

Mateusz Baran kilka lat temu dołączył do zespołu jako praktykant, obecnie pracuje na stanowisku Counsel. Jest radcą prawnym specjalizującym się w prawie spółek handlowych ze szczególnym uwzględnieniem procesów reorganizacji (podziały, przekształcenia, połączenia, w tym transgraniczne), kieruje złożonymi projektami. Mateusz z powodzeniem odnajduje się również na sądowej sali rozpraw, reprezentując klientów w postępowaniach sądowoadministracyjnych.

   

Katarzyna Żółcińska rozpoczęła współpracę z Crido jako praktykantka, obecnie pracuje na stanowisku Associate. Specjalizuje się w prawnych aspektach międzynarodowych procesów restrukturyzacyjnych i posiada bogate doświadczenie w sprawach korporacyjnych związanych z doradztwem oraz bieżącą obsługą na rzecz podmiotów gospodarczych. Kasia interesuje się również szeroko pojętą problematyką pomocy publicznej, w szczególności zaś prawnymi zagadnieniami dotyczącymi zwrotu udzielonego wsparcia.

Grzybowska Park

Crido Legal

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail