Nowy Partner odpowiedzialny za Praktykę Prawa Nieruchomości w Crido Legal

1 września 2017

Do kancelarii prawnej Crido Legal dołączył radca prawny Krzysztof Marzyński, który będzie pełnił funkcję Partnera odpowiedzialnego za Praktykę Prawa Nieruchomości. Będzie on rozwijał doradztwo kancelarii w zakresie prawa nieruchomości i prawa budowlanego oraz zarządzał doświadczonym zespołem, który swoje kompetencje w obszarze sektora nieruchomości buduje z sukcesem od początku działalności Crido Legal.

Krzysztof Marzyński specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie budowlanym oraz szeroko pojętym prawie handlowym. Jego ponad 13-letnie doświadczenie zawodowe w doradztwie polskim i międzynarodowym klientom obejmuje prawne aspekty m.in. sprzedaży, kupna, wynajmu, zarządzania, finansowania czy restrukturyzacji nieruchomości komercyjnych, jak również tzw. alternatywnych aktywów, takich jak np. nieruchomości rolne, leśne czy mieszkania na wynajem.

Przed dołączeniem do zespołu Crido Legal Krzysztof pracował w warszawskim biurze Dentons. Wcześniej zdobywał doświadczenie w Clifford Chance i firmie doradczej PwC. Od września 2017 jest Partnerem odpowiedzialnym za Praktykę Prawa Nieruchomości w Crido Legal.

Od początku działalności Crido Legal konsekwentnie budujemy nasze kompetencje w zakresie prawa nieruchomości oraz budowlanego i z sukcesem realizujemy liczne projekty nieruchomościowe. Wraz z pozyskaniem do zespołu kolejnej doświadczonej osoby na stanowisko Partnera, mamy nadzieję jeszcze mocniej rozwinąć ten obszar w ramach Crido Legal. Tym bardziej, że istnieją synergie pomiędzy zespołem naszych prawników i doradców podatkowych z Crido Taxand, znanych z realizacji największych transakcji na rynku nieruchomości w Polsce - komentuje Jakub Ziółek, Partner Zarządzający w Crido Legal.

Krzysztof Marzyński

Partner

Wyślij e-mail