O nas

Zapewniamy firmom i przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną obejmującą, m.in.: doradztwo w zakresie transakcji M&A, umów kredytowych, nieruchomości oraz złożonych restrukturyzacji korporacyjnych (połączenia, przekształcenia, podziały, zakładanie funduszy etc.), a także bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa spółek.  Pomagamy klientom w określeniu optymalnej, zarówno pod względem prawnym, jak i podatkowym, struktury organizacyjnej oraz przeprowadzamy kompleksowe restrukturyzacje firm. Doradzamy w transakcjach krajowych i międzynarodowych.

Nasi klienci powierzają nam sprawy o kluczowym charakterze dla prowadzonego przez nich biznesu (m.in. transakcje fuzji i przejęć, projekty związane z sukcesją, restrukturyzacje finansowe oraz podatkowe).

Dokładamy najwyższej staranności, aby zrozumieć kontekst ekonomiczny transakcji i specyfikę każdej gałęzi biznesu, w których działają nasi klienci. Jednocześnie doświadczenie, wiedza i wsparcie pozostałych zespołów Crido Taxand pozwalają nam działać dynamicznie, tak aby nasi klienci nie musieli zwlekać z decyzjami biznesowymi. Współpraca z Crido Taxand oraz siecią Taxand sprawia, iż nasi klienci „pod jednym dachem” otrzymują kompleksową usługę prawną, podatkową i doradztwa finansowego, co jest unikalnym rozwiązaniem na rynku.

Crido Legal zdobywa prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

THE LEGAL 500 EMEA 2016 - międzynarodowy ranking kancelarii prawnych:

  • Najlepsza firma prawnicza w Polsce w kategorii „Private client” w Band 3.
  • Rekomendacje w kategoriach: „Banking and finance”, „Energy and natural resources”, „Real Estate and construction”.
  • Jakub Ziółek, Partner w Crido Legal, otrzymał indywidualną rekomendację w kategorii „Private client”.

THE LEGAL 500 EMEA 2017

  • Rekomendacje w kategoriach: „Banking and Finance”, „Energy and Natural Resources”, „Real Estate and Construction”.
  • Awans w kategoriach: „Investment Funds”, „Private Client”.
  • Wyróżnienia indywidualne dla ekspertów otrzymało dwóch prawników – Mateusz Baran, Counsel w Crido Legal „Private Client”, „Investment Funds” oraz Jakub Ziółek, Partner w Crido Legal „Private Client”.

Konkurs Rising Stars „Prawnicy – liderzy jutra”, organizowany przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska:

  • Mateusz Baran, Counsel w Crido Legal „Rising Stars 2015”.
  • dr Szymon Syp, Senior Associate w Crido Legal „Rising Stars 2016”.

Ranking kancelarii prawniczych 2017, przygotowany przez dziennika Rzeczpospolita:

  • Crido Legal po raz pierwszy znalazło się w zestawieniu stu największych firm prawniczych w Polsce wg liczby prawników z uprawnieniami. Kancelaria zajęła 93. miejsce pod względem liczby prawników ogółem oraz 97. lokatę według liczby prawników z uprawnieniami awansując o 31 pozycji w zestawieniu.
Grzybowska Park

Crido Legal

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail