Prawo na Miękko: Prawda czy fałsz? Mowa ciała w pracy prawnika

22 czerwca 2017 , Warszawa

Crido Legal zaprasza do udziału w dziewiątym spotkaniu dla dyrektorów działów prawnych i prawników wewnętrznych z serii Prawo na Miękko pt. „Prawda czy fałsz? Mowa ciała w pracy prawnika”, które odbędzie się 22 czerwca w Restauracji Casa Pablo (ul. Grzybowska 5A) w Warszawie, w godz. 9:00-10:30. Rejestracja i śniadanie rozpoczną się o godz. 8:30.

Spotkanie poprowadzi Bożena Wujec, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego i coach specjalizujący się w tematyce komunikacji interpersonalnej, różnorodności kulturowej i pracy w zespołach wirtualnych. Pracuje w 26 krajach w Europie i Azji, prowadząc projekty coachingowe i prace badawcze. Naukowo interesuje się metodami rozwoju potencjału osobistego oraz nowymi trendami w zarządzaniu. Doktorantka na APS im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Poruszone zostaną m.in. następujące zagadnienia:

  • Dlaczego ludzie kłamią?
  • Jak rozpoznawać sygnały niespójności w zachowaniu rozmówcy?
  • W jaki sposób mowa ciała (ekspresje mimiki twarzy, gesty i ruchy) wpływa na komunikaty niewerbalne?
  • Jak radzić sobie z kłamstwem w pracy zawodowej?

W celu potwierdzenia obecności na spotkaniu, prosimy o kontakt z Martą Koźmińską (marta.kozminska@crido.pl, tel. 22 324 59 88) do 19.06.2017. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prawo na Miękko to cykl porannych spotkań organizowanych przez Crido Legal, skupionych wokół tematów przydatnych w życiu biznesowym, ale niekoniecznie dotyczących prawa. To okazja do spotkania z kolegami po fachu w nieformalnej atmosferze, celem poznania się i budowania relacji.

Grzybowska Park

Crido Legal

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail