Prawo na Miękko: Psychologia w szafie profesjonalisty

12 września 2017 , Warszawa

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu dla dyrektorów działów prawnych i prawników wewnętrznych z serii Prawo na Miękko pt. „Psychologia w szafie profesjonalisty”, które odbędzie się 28 września w Restauracji Casa Pablo (ul. Grzybowska 5A) w Warszawie, w godz. 9.00-10.30. Rejestracja i śniadanie rozpoczną się o 8.30.

Spotkanie poprowadzi Ewa Jurczak, psycholog, specjalistka od stylu, która wykorzystując modowe doświadczenie i swoje wykształcenie pomaga w budowaniu indywidualnego wizerunku. Nasz gość uważa, że: „każdy z nas jest jak puzzle. Mamy różne charaktery, zainteresowania i podobają nam się różne rzeczy. To wszystko ma wpływ na to, jak wyglądamy. Psychologia stylu pomaga poskładać te elementy w jedną całość i stworzyć wizerunek, z którym będziemy czuć się dobrze”.

Na spotkaniu omówione zostaną następujące tematy:

  • Czym jest psychologia mody? Wpływ ubrań i możliwości, jakie daje świadome ubieranie się
  • W jaki sposób wykorzystywać wpływ ubrań na nas, by wzmacniać cechy pożądane w zawodzie prawnika
  • Jak zbudować szafę profesjonalisty?
  • Złudzenie optyczne i budowanie proporcji
  • Analiza kolorystyczna zewnętrzna i wewnętrzna

Nie zabraknie czasu na dyskusję i przykłady. Zapewniamy dużą dawkę modowej inspiracji.

W celu potwierdzenia obecności w spotkaniu prosimy o kontakt z Anną Łabuz (anna.labuz@crido.pl, 22 324 56 32). Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prawo na Miękko to cykl porannych spotkań organizowanych przez Crido Legal, skupionych wokół tematów przydatnych w życiu biznesowym, ale niekoniecznie dotyczących prawa. To okazja do spotkania z kolegami po fachu w nieformalnej atmosferze, celem poznania się i budowania relacji.

Grzybowska Park

Crido Legal

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail