Szymon Syp z Crido Legal o implementacji MAR

9-10 czerwca 2017

9 i 10 czerwca 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbędzie się II edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Europejskie Prawo Spółek i Rynku Kapitałowego" organizowanej przez Koło Naukowe Prawa Gospodarczego i Handlowego TBSP UJ, Koło Naukowe Prawa Rynków Finansowych TBSP UJ, Koło Naukowe Prawa Cywilnego UJ oraz Instytut Allerhanda.

Konferencja jest adresowana do studentów, doktorantów oraz absolwentów prawa, ekonomii i kierunków pokrewnych. Celem konferencji jest przedstawienie najbardziej aktualnych zagadnień z zakresu europejskiego prawa spółek, a także prawa i ekonomii rynku kapitałowego oraz umożliwienie uczestnikom ożywionej dyskusji nad nimi.

Gościem konferencji będzie dr Szymon Syp, Senior Associate w Crido Legal, który wygłosi referat: „Implementacja MAR – przyczynek do dyskusji" i weźmie udział w panelu eksperckim: „Regulacje w zakresie nadużyć na rynku kapitałowym" razem z mec. Wojciechem Chabasiewiczem, dr Jackiem Dybińskim i dr Tomaszem Reguckim. Szymon Syp będzie również moderatorem panelu: „Ład korporacyjny".

dr Szymon Syp

Senior Associate

Wyślij e-mail